Mīļais svētdienas skolas skolotāj!

Prieks, ka Tu esi ienācis Jēzus draudzes svētdienas skolas mājas lapā! Šī lapa ir domāta, lai svētdienas skolā gatavotās nodarbības neietu zudumā, bet tiktu saglabātas, apkopotas un lietotas evaņģēlija pasludināšanā arī turpmāk.

Ceram, ka Tu atradīsi sev nepieciešamo informāciju un izmantosi šo iespēju arī turpmāk!

Lietošanas instrukcija

Mājas lapas sākumlapā Tev ir iespēja iepazīties ne vien ar šo instrukciju, bet arī ar šī un citu gadu Svētdienas skolas mācību plāniem, kā arī ar Jēzus draudzes Svētdienas skolas jaunumiem.

Kontaktu sadaļā ir atrodama informācija par Jēzus draudzes Svētdienas skolas skolotājiem, tur uzzināsi ne vien tālruņa numurus un e-pasta adresi, bet arī mazliet personiskāku informāciju. Ja arī esi viens/a no skolotājiem un neesi iekļauts/a sarakstā, vai arī norādītā informācija par Tevi ir kļūdaina, lūdzu, informē mūs, sūtot mums e-pastu.

Lai izmantotu šīs mājas lapas galveno funkciju - atrastu noderīgus svētdienskolas materiālus vai dziesmas, izvēlies kādu no šīm sadaļām. Tur Tev ir 3 iespējas meklēt vēlamos materiālus/dziesmas:

1. Meklē pēc atslēgvārdiem. Šajā gadījumā Tev jānorāda vismaz 3 burtu salikums, pēc kura tiks meklēti materiāli/dziesmas. Tiks uzrādīti tie materiāli/dziesmas, kuru nosaukumā vai apraksta tekstā tiks atrasti norādītie atslēgvārdi.
  2. Meklē pēc kategorijām. Ja vēlies atrast materiālus/dziesmas konkrētai svētdienskolas skolēnu vecuma grupai, izmanto šo iespēju! Materiāli ir iedalīti vēl divās apakškategorijas - materiāla veids un kategorija.
  3. Apskati pilno pieejamo materiālu/dziesmu sarakstu. Ja vēlies redzēt pilno sarakstu, vienkārši atstāj tukšu atslēgvārdu meklētāja lauciņu un nospied pogu meklēšanai.

Ja Tev ir kādi jautājumi par mājas lapu, droši sūti mums e-pastu!

- Tava jezusdraudze.lv komanda